Drutvo vinskih svetovalcev Sommelier Slovenije vabi na srečanje sommelierjev v Gornjo Radgono, torek, 24. avgusta 2010, z začetkom ob 8.30 uri.
Drutvo vinskih svetovalcev Sommelier Slovenije vabi:
Sommelierji se e tradicionalno v mesecu avgustu zberemo v Gornji Radgoni. Tako tudi letos organiziramo sommeliersko srečanje in obisk Mednarodnega kmetijsko ivilskega sejma AGRA. Srečanje bo potekalo v Restavraciji Ciconia v Gornji Radgoni in na Pomurskem sejmu.
Program srečanja:
Restavracija Ciconia (TC Maximus, www.ciconia.si)
08.30 Zbor sommelierjev in sprejem s penino
09.00 Vodena pokunja vin novih linij P&F Jeruzalem Ormo
10.00 Bogata sommelierska malica
Pomurski sejem, Mednarodni kmetijsko ivilski sejem AGRA
10.50 Zbor pred upravno stavbo Pomurskega sejma in skupinski vstop na sejmiče (pogoj za brezplačni vstop je sommelierska obleka)
11.10 Vinski hram na sejmiču:
– sprejem Vinske kraljice Slovenije kot častne članice Drutva vinskih svetovalcev Sommelier Slovenije
– sodelovanje pri podelitvi diplom novi generaciji vinskih svetovalcev
13.00 Obisk razstavnega prostora Zavoda SloVino (hala C3)
13.30 Zdravljica na razstavnem prostoru Zlatega griča (podjetje Zlati grič je ponosen pokrovitelj delovanja Drutva vinskih svetovalcev Sommelier Slovenije)
15.00 Udeleba na svečanosti ob podelitvi odličij 36. odprtega dravnega ocenjevanja vin
"Vino Slovenija Gornja Radgona 2010"
16.00 Prost ogled sejma
Kotizacija za redne člane s plačano članarino znaa: 00,00 (v sommelierski obleki)
za nečlane – 10,00
PRIJAVE na gsm 041652890.